Oferta
Kuchnie i piece
Podgrzewacze
Pompy do CO
Pompy do fekalii
Pompy do oleju
Pompy głębinowe
Pompy ręczne
Pompy przemysłowe
Pompy samozasysające i zestawy hydroforowe
Pompy zatapialne
Przepompownie
Zbiorniki hydroforowe
MATERIAŁY DO POBRANIA
Popularne
Losowy obraz
PTS - http://www.ptspompy.pl
Kompresory SZJ
http://ptspompy.pl/allegro/grafika/zdjecia/slovpump/SZJ.JPGKompresory SZJ przeznaczone są do odsysania i sprężania powietrza, gazów i par chemicznie nieaktywnych, mechanicznie czystych i mleko zanieczyszczonych do ciśnienia 120 kPa i max o temperaturze 100ºC przy temp. podawanej wody 60ºC.Kompresory SZJ mają budowę horyzontalną, z jednostopniowym wirnikiem. Uszczelnienie miękkie, chłodzone wodą z obiegu wewnętrznego. Kompresory są wykonane w wersji jednostronnej i dwustronnej.
Filtr     Kolejność     Pokaż # 
Tytuł pozycji
Charakterystyka SZJ
 
«« start « poprz. 1 nast. » koniec »»
Pozycje :: 1 - 1 z 1
 • Pompy próżniowe z obiegiem wewnętrznym SZO  ( 1 pozycji )
  http://ptspompy.pl/allegro/grafika/zdjecia/slovpump/SZO.jpgPompy próżniowe z płynnym obiegiem wewnętrznym SZO mają zastosowanie do odsysania płynnych mediów z powietrza i wytwarzania próżni przy pomocy wewnętrznego pierścienia wodnego. Są przeznaczone do odsysania powietrza, płynów i par chemicznie agresywnych i nieagresywnych, mechanicznie czystych i częściowo zanieczyszczonych przy ciśnieniu absolutnym 10,132 kPa.W wykonaniu materiałowym LC odczyn odsysanych mediów mieści się w granicach pH 6,5 – 7,5. Mają zastosowanie w przemyśle chemicznym, spożywczym i hutniczym.
 • Pompy odśrodkowe jednostopniowe NVA i NHA  ( 1 pozycji )
  http://ptspompy.pl/allegro/grafika/zdjecia/slovpump/NVA.jpg Pompy NVA i NHA przeznaczone są do pompowania wody czystej lub lekko zanieczyszczonej do 5% w tym do 2% ciężaru zanieczyszczeniami twardymi jak np. piasek o średnicy max 0,5mm.Pompa NVA przystosowane są do pracy w temp. max 80ºC, zaś pompy NHA mogą pracować w temp. max 120ºC.Obydwa typy pomp przeznaczone są do pompowania wody studziennej i powierzchniowej rzecznej i opadowej. Mają zastosowanie w przemyśle, wodociągach, rolnictwie, budownictwie i innych. Stosuje się je do zaopatrywania w wodę, odwadniania, chłodzenia, nawadniania i w systemach ciepłowniczych.
 • Pompy odśrodkowe do gorącej wody NHT  ( 1 pozycji )
  http://ptspompy.pl/allegro/grafika/zdjecia/slovpump/NHT.JPG Pompy NHT przeznaczone są do pompowania czystej cieczy o małym zanieczyszczeniu częściami nieścierającymi do 2% ciężaru i wielkości ziaren maks 0,5 mm temperaturze do 180ºC przy maks gęstości do 1050 kg/m3, o odczynie 6,5 -7,5 pH.Wykorzystane są przy pompowaniu wody w systemach ciepłowniczych. Pompy NHT spełniają wymagania i warunki do pompowania ropy.Przy pompowania cieczy z zawartością cząstek ściernych zmniejsza się żywotność hydraulicznej części pompy.
 • Pompy samozasysające NFM  ( 1 pozycji )
  http://ptspompy.pl/allegro/grafika/zdjecia/slovpump/NFM.jpg Szlamowe samozasysające agregaty pompowe typoszeregu NFM przeznaczone są w rolnictwie do pompowania gnojownicy, fekaliów, ścieków o gęstości do 1050 kg/m3 z zawartością max 3% wagi twardych mechanicznych domieszek np. piasek o średnicy do 3mm, o temperaturze do 40ºC i odczycie pH 6 – 7,5.  Stosowane są one również szeroko w przemyśle i budownictwie do prowadzenia wszelkiego typu prac związanych z odwodnieniem terenu i budowli.
 • Pompy szlamowe poziome NFT  ( 1 pozycji )
  http://ptspompy.pl/allegro/grafika/zdjecia/slovpump/NFT.jpgPompy szlamowe poziome NFT przeznaczone są do pompowania gęstych ścieków do temp. 80ºC, o lepkości 800ºE, pH 5 – 9, gęstości do 1200 kg/m3. Służą do pompowania gęstych cieczy nie uszkadzając mechanicznie przepompowanej substancji.  Mają zastosowanie w miejskich i przemysłowych oczyszczalniach ścieków, garbarniach w przemyśle spożywczym i włókienniczym. Można nimi pompować ziemniaki, groch, fasolę sałatę, odpady włókiennicze, pierze z ubojni drobiu, odpadki skór i inne.  Dużą zaletą konstrukcji pompy NFT jest to, że przy demontażu nie trzeba jej odłączyć od rurociągów ssącego i tłocznego. Po demontażu silnika elektrycznego istnieje możliwość wysunięcia pompy ze spiralnego korpusu i przeprowadzenia remontu bez demontażu rurociągów.Takie rozwiązanie konstrukcyjne wyraźnie przyśpiesza i ułatwia przeprowadzenie remontów.
 • Pompy spożywcze DSP  ( 1 pozycji )

  http://ptspompy.pl/allegro/grafika/zdjecia/slovpump/SZJ.JPGPompy typu DSP przeznaczone są do pracy ciągłej w cukrowniach pompując sok dyfuzyjny, sok zanieczyszczony, filtrowaną lekką i ciężką ciecz, oddzielając następnie brudną ciecz z wykorzystaniem podciśnienia do max temp. 105ºC. Pompy DSP w wykonaniu LC/stal/ przeznaczone są do przemysłu chemicznego, szczególnie do pompowania wody amoniakowej, kwasów, zasad i innych cieczy czystych i lekko zanieczyszczonych. Cechą charakterystyczną pomp DSP jest to, że przy demontażu pompa nie musi być odłączana od rurociągu ssawnego i tłocznego. Wystarczy zdemontować połowę korpusu pompy bez demontażu rurociągu.

© 2018 PTS sp.j. Ciesielski Szczeciński Mława - pompy, hydrofory, zbiorniki,   Designed by Master-Net